Logo

Literatura poznání

Alferia na MindfulnessCONu

9.10.2019

👉 O víkendu 12. a 13. 10. se v Praze koná MindfulnessCON a nás tam také najdete! Na stánku Mindfulness Clubu budou naše tématicky spřízněné knihy (Thich Nhat Hanh: Štěstí, Bez bahna Lotos nevykvete, Cesta osvobození + mindfulness pracovní sešity Tady a teď a Cesta do přírody), budete si moct odnést náš nový minikatalog, nebo záložku do knížky pro radost.

👉 Na MindfulnessCONu máte možnost vidět a zažít pohromadě většinu lektorů mindfulness a všímavého přístupu k životu, kteří u nás působí. Vedle přednášek jsou letos do programu zařazeny i workshopy, které nám společně s dvoudenním formátem pomohou jít více do hloubky a samotné praxe.

👉 Účinkující pokryjí pestrou paletu oblastí, od klasických mindfulness přístupů (MBSR, MBCT), přes vědomou práci s tělem (jóga, fyzioterapie) až po psychoterapii, rodičovství, sebelaskavost, business a nenásilnou komunikaci.

👉 Můžete se těšit na Andreje Jeleníka, Věru Švach, Marcelu Roflíkovou, Jaroslava Chýleho, Kashu Ko, Jiřího Charváta, Moniku Stehlíkovou, Pavla Španenku, Zuzzi Husarovou, Ondráše Přibylu, Kami Dvořákovou, Jana Bendu, Miroslava Světláka, Marka Vicha, Janu Kyriakou, Michala Dvořáka, Lenku Robinson, Šimona Grimmicha a řadu dalších.

👉 Akce se zúčastní jako lektor také Jan Burian, který přeložil knihu Právě teď od Toni Packerové, která bude na stánku také k dostání.

👉 Alferia je hrdým partnerem této akce!

👉 Kompletní program zde: https://www.mindfulnesscon.cz/program/

šíme se!

Chcete novinky z Alferie?

No spam guarantee.

Přečtěte si také:

Křest knihy Právě teď na Festivalu Evolution
Křest knihy Právě teď na Festivalu Evolution

Na festivalu Evolution představíme knihu Právě teď. Sobota 21.9. 2019, sál č.4, více informací v programu.

Číst více
Akce
Navštivte nás na Festivalu Evolution
Navštivte nás na Festivalu Evolution

Chystáte se na Festival Evolution do pražských Holešovic? Nezapomeňte se zastavit u našeho stánku, rádi si s Vámi popovídáme o…

Číst více
Akce
Poetry council věnovaný knize Bez bahna lotos nevykvete
Bez bahna lotos nevykvete

Centrum Vážka zve na poetry council věnovaný knize Bez bahna lotos nevykvete. Programem bude čtení z Thich Nhat Hanhovy knihy…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Akce