Logo

Literatura poznání

Alferia na MindfulnessCONu

9.10.2019

👉 O víkendu 12. a 13. 10. se v Praze koná MindfulnessCON a nás tam také najdete! Na stánku Mindfulness Clubu budou naše tématicky spřízněné knihy (Thich Nhat Hanh: Štěstí, Bez bahna Lotos nevykvete, Cesta osvobození + mindfulness pracovní sešity Tady a teď a Cesta do přírody), budete si moct odnést náš nový minikatalog, nebo záložku do knížky pro radost.

👉 Na MindfulnessCONu máte možnost vidět a zažít pohromadě většinu lektorů mindfulness a všímavého přístupu k životu, kteří u nás působí. Vedle přednášek jsou letos do programu zařazeny i workshopy, které nám společně s dvoudenním formátem pomohou jít více do hloubky a samotné praxe.

👉 Účinkující pokryjí pestrou paletu oblastí, od klasických mindfulness přístupů (MBSR, MBCT), přes vědomou práci s tělem (jóga, fyzioterapie) až po psychoterapii, rodičovství, sebelaskavost, business a nenásilnou komunikaci.

👉 Můžete se těšit na Andreje Jeleníka, Věru Švach, Marcelu Roflíkovou, Jaroslava Chýleho, Kashu Ko, Jiřího Charváta, Moniku Stehlíkovou, Pavla Španenku, Zuzzi Husarovou, Ondráše Přibylu, Kami Dvořákovou, Jana Bendu, Miroslava Světláka, Marka Vicha, Janu Kyriakou, Michala Dvořáka, Lenku Robinson, Šimona Grimmicha a řadu dalších.

👉 Akce se zúčastní jako lektor také Jan Burian, který přeložil knihu Právě teď od Toni Packerové, která bude na stánku také k dostání.

👉 Alferia je hrdým partnerem této akce!

👉 Kompletní program zde: https://www.mindfulnesscon.cz/program/

šíme se!

Chcete novinky z Alferie?

No spam guarantee.

Přečtěte si také:

Alchymistické Litoměřice
Kdyby lidi byli stromy

Chystáme se na Festival Alchymistické Litoměřice! V plánu máme mít na festivalu stánek a představit naše nové knihy: V sobotu…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Akce