Logo

Literatura poznání

MgA. Pašingerová Martina

MgA. Pašingerová Martina

MgA. Martina Pašingerová (*1985) je městská šamanka. Stejně jako Nora pracovala v médiích, včetně těch bulvárních. Dlouhá cesta plná učení ji však přivedla k šamanské praxi. Tím ovšem podobnost Martiny a Nory nekončí. Obě mají rády zvířata, Prahu a léčivé příběhy.

Martinu Pašingerovou od mala přitahoval svět pohádek, mýtů a příběhů. Narodila se v Praze, avšak část dětství strávila ve Finsku, odkud si přivezla lásku k muminkům, skřítkům a dalším přírodním duchům. Knihy nechtěla opustit ani během studií, proto si vybrala střední knihkupeckou školu, kde měla štěstí na dlouholetou praxi v antikvariátu. Studia zakončila na Literární akademii v oboru tvůrčího psaní. V té době už také pracovala v první redakci bulvárního magazínu a v následujících letech několik dalších vystřídala. Zároveň v té době cítila vnitřní prázdno, které nešlo ničím zaplnit. Vše se změnilo poté, co byla pracovně vyslána za vědmou, která u ní vycítila talent na šamanskou praxi. Znamení a synchronicity se daly do pohybu, až se po letech stala Šamankou z města. Poté se rozhodla dát dohromady vědomosti z osobní praxe, práce s klienty a svého studia a vznikla kniha Nora zachraňuje svoji duši. Martinu fascinuje možnost léčení příběhem a v této oblasti se stále rozvíjí.
 

Chcete novinky z Alferie?

No spam guarantee.


Kniha autora

Nora zachraňuje svoji duši

Nora zachraňuje svoji duši

Příběh mladé ženy Nory odehrávající se na pozadí magické i všednodenní Prahy vypráví o hledání cesty k naplněnému životu. Hlavním prostředkem je šamanské cestování, které je v knize popsáno tak návodně, aby se na cesty mohl vydat i sám čtenář.

Novinky