Logo

Literatura poznání

Dopisy hvězdným duším

Dopisy hvězdným duším

Poselství a aktivace, které vám pomohou rozpomenout se na to, kým jste a proč jste sem přišli

Campbell Rebecca

Inspirativní průvodce pro ty, kteří chtějí porozumět své duši, rozpomenout se na to, kým jsou, a zjistit, proč se jejich duše rozhodla inkarnovat právě v tuto dobu, a jaké je jejich poslání. Více >

Tištěná kniha 339 Kč 399 Kč - 15 %
E-kniha 271 Kč 339 Kč - 20 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize Recenze Další informace

O knize

Inspirativní průvodce pro ty, kteří chtějí porozumět své duši, rozpomenout se na to, kým jsou, a zjistit, proč se jejich duše rozhodla inkarnovat právě v tuto dobu, a jaké je jejich poslání.
 
Kniha Dopisy hvězdným duším přichází s těmi největšími otázkami života, které si kladli mystici a filozofové všech dob: Co je duše, odkud pochází a proč jsme sem přišli?
 
Žijeme v důležité době v historii, v době velké transformace. Proto zde musíme sehrát svou roli, musíme se plně odevzdat této inkarnaci a uskutečnit osobní i kolektivní duševní mise, pro které jsme se vědomě rozhodli ještě před svým narozením.
 
Tato hluboká kniha bude vaším průvodcem, orákulem i aktivačním portálem, který vás podpoří na vaší cestě zpět k sobě a k vaší podstatě. Ukáže vám, jak jsme všichni propojeni – spolu navzájem i se Zemí a s Vesmírem. Povzbudí vás, abyste co nejvíce přijali sami sebe a odevzdali se lidské zkušenosti, kterou sem vaše duše přišla prožít.
 
Rebecca Campbell je světově známá spirituální učitelka, moderní mystička, vizionářka a úspěšná spisovatelka. Je autorkou bestsellerů a oblíbených mystických karet, které byly přeložené již do osmnácti jazyků. Veškerou svou tvorbu zasvětila tomu, aby posvátné a mystické proniklo zpět do každodenního života.

Chcete novinky z Alferie?

No spam guarantee.

Náhled knihy

Recenze

Dopisy hvězdným duším vám pomohou naladit se na potenciál, který máte v sobě, a vydat se na cestu, k níž vás vybízí volání vaší duše. Když se naladíte na svou nekonečnou moudrost, začnete dělat ty nejdůležitější kroky. Kroky směrem k sobě samým. Kroky k souladu, životu v kráse a svému největšímu potenciálu. Kroky k tomu, kým doopravdy jste a kým jste přišli být na tuhle planetu. Tato kniha nás na jemnohmotné rovině otevírá tomu, co jsme sem přišli prožít a dodává sebedůvěru a sílu znovu zářit a vyzařovat jedinečnou esenci, která je naším největším bohatstvím.
Při jejím čtení si můžete užít cestu, na níž si vzpomenete, že jste mnohem víc než jen lidská bytost. Cestu, na níž se spojíte s absolutní podporou, jež vás bude provázet na každém kroku. Vaše duše vás dovedla až sem. K této knize. K tomuto okamžiku a k této předmluvě. Není to náhoda. Je to znamení, že je čas si rozpomenout. Čas vykročit na cestu. Čas udělat další krok.

Zuzana Noah @zuzka_loveofraw

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 144×207, 256 stran
Datum vydání: 16. 10. 2023
ISBN: 978-80-271-5081-6

E-kniha

Velikost: 2.02 MB | 2.24 MB | 1.38 MB

Novinky