Logo

Literatura poznání

9788027134359

Křest knihy: Onko jóga

2.5.2022

Srdečně Vás zveme na křest knihy Onko jóga: Jóga pro onkologicky nemocné pacienty.

• KDY: pondělí 2. května od 17:30
• KDE: studio Karma Yoga (Korunní 25, Praha Vinohrady)

Přijďte se seznámit s prvním uceleným programem zaměřeným na onkologicky nemocné, který pomáhá posílit vnitřní zdroje a obnovit životní sílu. 25 let své praxe a zkušeností shrnula německá lektorka jógy Evelyn Horsch-Ihle do právě vycházející publikace Onko jóga: Jóga pro pacienty s rakovinou.

Tématem onko jógy nás provede známá lektorka jógy a zakladatelka projektu Karma Srdcem Veronika Carman, která ve svém studiu Karma Yoga vede už déle než 5 let lekce specializované právě na onkologické pacienty.

Jako hosté se na křtu objeví:
Lektorka kundalíní jógy, zakladatelka projektu Lehkost bytí a překladatelka knihy Hanka Kyralová – https://www.lehkostbyti.eu/.
Lektorka jógy a zakladatelka projektu Freestyle Talks Mama For Mama Karolína Tou-Jou Chudobová, která propůjčila vedeným relaxacím ve formě audionahrávek k titulu svůj cit a hlas – https://www.karolinatoujou.com/, https://www.mamaformama.com/.
Program doprovodí léčivým a meditativním zvukem zpívajících tibetských míst Zdeněk Horváth, zakladatel projektu Kouzlo zvuku.

Těšíme se na Vás!
Nakladatelství Alferia

(fb událost zde)

 

Chcete novinky z Alferie?

No spam guarantee.

Přečtěte si také:

Zářijový Book club: Svět nenásilí
Zářijový Book club: Svět nenásilí

Již dnes se v prostoru Milada na Letné uskuteční první po-prázdninový Zářijový Book Club: Nenásilí jako odvaha. Společně s jogínkou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Akce
Květnový Book club: Krása jednoduchosti
Květnový Book club: Krása jednoduchosti

Přijďte si s námi číst, povídat, rozjímat a diskutovat nad knihou známého mírového a environmentálního aktivisty, poutníka a publicisty Satiše…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Akce