Logo

Literatura poznání

Připravujeme: Onko jóga

22.12.2021

ONKO JÓGA: Jak získám zase více energie? Jak naleznu znovu důvěru ve vlastní tělo? Můžu žít znovu s radostí? I přes mé současné onemocnění?

První jógový program zaměřený na onkologické pacienty. Pomáhá začít tam, kde daný člověk právě je: ať už právě žije s neklidem, bolestmi, nespavostí nebo depresí. Tento program posiluje vnitřní zdroje a pomáhá obnovit životní sílu. Vychází z 25 let praxe.

Vedle ásan vybraných a uzpůsobených speciálně pro onkologické pacienty obsahuje kniha Onko jóga i dechová cvičení, mudry, mantry, práci s vizualizacemi. Čtenářům poradí, jak pracovat se strachem, narušeným spánkem, slabostí, panickými stavy, pochybami, depresí a vztekem. Vede k k obnovení  důvěry ve vlastní tělo a objevení samoléčebných sil organismu.

Kdo je autorka?

Evelyn Horsch-Ihle je německá lektorka jógy, která se oboru věnuje přes 25 let. Jejím záměrem je podpořit lidi nalézající se v období životní krize a poskytnout jim podporu a vhodné nástroje na zvládání této náročné zdravotní situace.

Kdy kniha Onko jóga vychází?

Knihu Onko jóga připravujeme v rámci Východní řady nakladatelství Alferia na jaro 2022. Z němčiny ji překládá Hana Kyralová.

Chcete novinky z Alferie?

No spam guarantee.

Přečtěte si také:

Ediční plán na rok 2022
Ediční plán na rok 2022

Ediční plán nakladatelství Alferia na rok 2022. Pojďte s námi vstoupit do nového roku s našimi tituly.

Číst více
Článek
Připravujeme: Velká kniha o čakrách (nové vydání)
Připravujeme: Velká kniha o čakrách (nové vydání)

Jak čakry ovlivňují naše partnerské a sexuální vztahy? Jak u našich dětí rozvinout zdravé čakry? To vše a mnohé další…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Článek
Tipy na vánoční dárky
Tipy na vánoční dárky

Přinášíme Vám opět tipy na dárky pro Vaše blízké. I tentokrát můžete vybírat ze spousty skvělých knih, se kterými určitě…

Číst více
Článek